Kontakt

SPÓŁDZIELNIA ŚWIT

ul. Taśmowa 1, 02-677 Warszawa
Tel: (+48 22) 330 58 00
e-mail: swit@swit.com.pl

BIURO HANDLOWE DUBAI

Ajman office
Director Mr. Ian Williams
New industrial Area,
P.O Box # 17591
Ajman UAE
Ph # +971 6 7451937
Fax # +971 6 7451938
Mob # +971 50 8554473

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

e-mail: handlowy@swit.com.pl

Agnieszka Stankiewicz
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
mob: +48 508 037 006
fax: +48 22 330 58 98
e-mail: a.stankiewicz@swit.com.pl

Robert Wojno

Kierownik ds. Kluczowych Klientów
mob:  +48 602 338 015
fax: +48 22 330 58 98
e-mail: r.wojno@swit.com.pl

Tomasz Bagdach

Key Account Manager
mob: +48 730 010 816
fax: +48 22 330 58 98
e-mail: t.bagdach@swit.com.pl

Magdalena Wacławik

Key Account Manager
mob: +48 600 888 269
fax: +48 22 330 58 98
e-mail: m.waclawik@swit.com.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Magdalena Dąbrowska
tel.: +48 22 272 36 11
fax: (+48 22) 330 58 98
e-mail: m.dabrowska@swit.com.pl

Ewa Stępniewska
fax: (+48 22) 330 58 98
e-mail: e.stepniewska@swit.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Steve Dawes
Dyrektor ds. Exportu
tel.: +48 22 330 58 08
mobile: +48 664 956 771
e-mail: s.dawes@swit.com.pl

PRODUKCJA TUB

Zygmunt Zarębski
Kierownik Działu
tel.: +48 22 330 58 17
mobile: +48 508 037 009
e-mail: z.zarebski@swit.com.pl

DZIAŁ USŁUG

Justyna Nowodworska
Busines Development Manager
mobile: +48 884 999 320
e-mail: j.nowodworska@swit.com.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ ORAZ ZATRUDNIENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Katarzyna Zemła-Paszkowska
Dyrektor Ds. Rozwoju
tel.: +48 22 330 58 84
mobile: +48 508 037 011
e-mail: k.paszkowska@swit.com.pl

DZIAŁ PR

Beata Gryzik
Communication & PR Manager
tel.: +48 22 330 58 37
mobile: +48 604 422 555
e-mail: b.gryzik@swit.com.pl

REKLAMACJE

e-mail: reklamacje@swit.com.pl